Prev
Next
 • 18 sierpnia 2019
  Wicemistrz cyberolimpiady z Gdańska
  Alan "Dirvel" Karamara zdobył srebro na e-sportowych igrzyskach olimpijskich - cyberolimpiadzie, inkasując przy tym 5 tys. dolarów. - Myślę, że najlepsi za pięć lat będą mogli kupować mieszkania za pieniądze z nagród - mówi 30-letni mieszkaniec Gdańska, który profesjonalnie gra od dwóch lat.
 • 18 sierpnia 2019
  Kolejna udana odsłona Soundrive Fest
  Cztery sceny, ponad 20 artystów i totalny miszmasz gatunkowy - tak w wielkim skrócie można podsumować 8. edycję Soundrive Fest, która zakończyła się w niedzielę nad ranem i przyciągnęła na tereny postoczniowe komplet publiczności.
 • 17 sierpnia 2019
  Aerobaltic Gdynia: tłumy na pokazach
  Za nami dwa z czterech tegorocznych pokazów lotniczych Lotos Gdynia Aerobaltic 2019. Impreza rozpoczęła się w piątkowy wieczór na plaży miejskiej, a dziś (17.08.2019) widowiskowe akrobacje lotników podziwialiśmy na lotnisku w Kosakowie . Pokazy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego osoby, które na teren lotniska wybrały się samochodem musiały uzbroić […]
 • 17 sierpnia 2019
  Recenzja filmu "Pewnego razu w Hollywood"
  Quentin Tarantino kino kocha miłością bezgraniczną i bezwarunkową. Z tego niemal obsesyjnego uczucia zrodziło się "Pewnego razu... w Hollywood". Nietuzinkowy reżyser z werwą błyskotliwego gawędziarza snuje sentymentalną opowieść o Fabryce Snów, którą ubarwia hollywoodzkimi anegdotami, dygresyjnym humorem, muzycznymi szlagierami z samochodowego radi […]
 • 17 sierpnia 2019
  Kończy się Jarmark. Próbujemy go ocenić
  Jarmark, jarmark i po jarmarku. Trwająca trzy tygodnie impreza zakończy się w niedzielne popołudnie, kiedy kupcy zamkną swoje kramy, zwrócą symboliczne klucze do bram miasta i opuszczą Śródmieście. W sobotę wieczorem na Ołowiance odbył się jeszcze Magic Show w wykonaniu Marcina Muszyńskiego, zwieńczony multimedialnym pokazem na Motławie.
 • 17 sierpnia 2019
  Bedoes na Tarasach przy Aquaparku
  Bydgoski raper Bedoes, którego teledyski na Youtubie mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń, ruszył w trasę promującą jego najnowszą płytę "Kwiat Polskiej Młodzieży". I chociaż na Tarasach przy Aquaparku w Sopocie nie było tłumów, zgromadzona publiczność bawiła się dobrze i przede wszystkim - bardzo głośno.
 • 16 sierpnia 2019
  Tu posłuchasz muzyki w plenerze
  Przed nami jeszcze kilka tygodni wakacji, a że pogoda nas rozpieszcza, warto skorzystać z okazji i wybrać się na koncert pod chmurką. Gdzie? Oto pięć naszych propozycji.
 • 16 sierpnia 2019
  Nautilus Gdańsk. Całoroczna plaża i rekiny
  Dziewięć basenów, tropikalna roślinność i licząca 400 m kw. plaża z dostępem do wody - tak ma wyglądać egzotyczna laguna w kompleksie Nautilus Gdańsk, który powstanie przy stadionie w Letnicy. Jego inwestor złożył w lipcu wniosek o pozwolenie na budowę.
 • 16 sierpnia 2019
  Browary restauracyjne w Trójmieście
  Browar restauracyjny to coś pomiędzy pubem a restauracją. W tego typu lokalach zazwyczaj panuje dość swobodna atmosfera, można napić się wielu gatunków piwa, a zarazem zjeść dania serwowane z restauracyjnej karty, nieraz sparowane specjalnie z serwowanymi trunkami. Browarów restauracyjnych w Trójmieście jest kilka, a my sprawdziliśmy, czym się różnią i co zn […]
 • 15 sierpnia 2019
  Pokazy lotnicze, Mozartiana i koncerty
  Nad Gdynią odbędą się pokazy lotnicze, na terenach postoczniowych nie zabraknie alternatywnej muzyki, a w parku Oliwskim posłuchamy Mozarta. To również ostatni weekend Jarmarku św. Dominika w Gdańsku. Przeczytaj nasz cotygodniowy poradnik imprezowy i zaplanuj swój tydzień w Trójmieście.

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka

©2013 Perfekt Apartament. All rights reserved.
Design: