Prev
Next
 • 7 grudnia 2019
  Pełna hala na mikołajkowym koncercie w Ergo Arenie
  Blisko 8 tys. osób tegoroczne Mikołajki świętowało w Ergo Arenie, gdzie wystąpiło 10 gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. W piątkowy wieczór usłyszeliśmy hity m.in. Cleo, Boys, Weekend, Księcia Kapota, Łobuzów i Ronniego Ferrari.
 • 6 grudnia 2019
  Nowy format festiwalu Metropolia jest Okey
  NCK od lat planuje zmiany formuły festiwalu Metropolia jest Okey, jednak w tym roku trójmiejskich bywalców tej kilkudniowej imprezy zamykającej grudzień nie zaskoczy rewolucja, a raczej redukcja. Wydarzeń w Trójmieście będzie mniej, ale ucieszą się mieszkańcy okolicznych miast, gdzie festiwal zawita po raz pierwszy.
 • 6 grudnia 2019
  Świąteczna dekoracja w Rivierze
  Wyjątkowa na skalę Trójmiasta dekoracja świąteczna pojawiła się w gdyńskim Centrum Riviera. Multimedialny świąteczny plac zabaw z magicznym drzewem, zjeżdżalniami i elementami interaktywnymi to magnes dla całych rodzin. Najmłodsi mogą też zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i otrzymać drobne upominki.
 • 6 grudnia 2019
  Pomysły na Mikołajki w Trójmieście
  Mikołajki w tym roku potrwają dłużej - obejmą także weekend, więc nuda nam nie grozi. Przed nami mikołajkowe koncerty, imprezy taneczne, seanse kinowe i wydarzenia dla dzieci.
 • 5 grudnia 2019
  Bakalie, Disco Mikołajki, Przybysz, Koteluk
  W nadchodzącym tygodniu świąteczna atmosfera na dobre zapanuje w Trójmieście - przed nami moc kiermaszy, jarmarków i mikołajkowych atrakcji. Pierwsza połowa grudnia zapowiada się też mocno koncertowo - warto jednak wcześniej zaopatrzyć się w bilety na wymarzone koncerty, bo szybko znikają.
 • 3 grudnia 2019
  Sylwester w Gdyni. Mrozu i fajerwerki
  Mrozu i Ania Rusowicz to gwiazdy tegorocznego sylwestra w Gdyni. Impreza rozpocznie się o godz. 21 na skwerze Kościuszki. Sylwester "pod chmurką" w Gdyni uświetni też pokaz fajerwerków, których poziom hałasu - jak obiecują urzędnicy - zostanie ograniczony do 60 proc.
 • 3 grudnia 2019
  Wspominamy słynne koncerty w Trójmieście
  To do Sopotu, m.in. do Opery Leśnej czy w okolice molo w latach 90. (i wcześniej), przyjeżdżały największe gwiazdy muzyki rockowej i popowej i dawały najbardziej spektakularne koncerty. Wspominamy kilka z nich i prezentujemy archiwalne nagrania wideo.
 • 2 grudnia 2019
  Dokąd w grudniu na koncert w Trójmieście?
  Grudzień to ostatni dzwonek na kilka koncertów przed imprezowym wyhamowaniem na początku roku. Polecamy najciekawsze koncerty w klubach Trójmiasta.
 • 1 grudnia 2019
  Tiesto zagrał w Ergo Arenie
  To była wyjątkowa i bardzo długa noc dla fanów muzyki elektronicznej. Do Ergo Areny zawitała popularna seria Don't Let Daddy Know. Przez ponad dziewięć godzin kilka tysięcy uczestników z całej Polski bawiło się przy muzyce światowej klasy artystów z Tiesto na czele.
 • 30 listopada 2019
  Jarmark Świąteczny w Gdyni 8 grudnia
  8 grudnia o godz. 16 rozpocznie się pierwszy Jarmark Świąteczny w Gdyni. Plac Grunwaldzki na dwa tygodnie zamieni się w świąteczne miasteczko. Będą iluminacje, stoiska z rękodziełem, świąteczne wyroby i słodycze oraz regionalne potrawy i gorące napoje, a także muzyczne występy w muszli koncertowej. Gdyński Jarmark Świąteczny zakończy się 22 grudnia.

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka

©2013 Perfekt Apartament. All rights reserved.
Design: