Prev
Next
 • 22 November 2019
  Ile za wejście do klubu w Trójmieście?
  To zależy od wielu spraw. Statusu społecznego, ubioru, a przede wszystkim - płci chcącego się pobawić gościa. W jednym z gdańskich klubów mile widziane są na przykład "odważne panie w minispódniczkach lub szortach". Jednych to oburza, innych cieszy. Ile zatem zapłacimy na bramce w trójmiejskich dyskotekach?
 • 22 November 2019
  Gwiazdy polskiego TikToka w Gdańsku
  Krystian Ziętkowski, Ula Kornelia Woźniak, Patka Łopatka, Kinga Wilczewska czy Roxana Orłowska to czołówka polskich tiktokerów, którzy w najbliższą niedzielę, 24 listopada, odwiedzą Galerię Bałtycką, by spotkać się z fanami i opowiedzieć, jak osiągnęli sukces, a także poprowadzić warsztaty taneczne.
 • 22 November 2019
  W sobotę zwiedzanie gdyńskiego dworca
  Ogromne zainteresowanie zwiedzaniem dworca Gdynia Główna sprawiło, że Fundacja Grupy PKP organizuje kolejny spacer po zakamarkach miejsca, z którego wielu mieszkańców korzysta na co dzień.
 • 21 November 2019
  Gitary z kosmosu. Kto zagra na SpaceFest?
  SpaceFest - coroczny festiwal muzyki psychodelicznej - odbędzie się 13 i 14 grudnia w gdańskim klubie B90. Na imprezie zagra 15 artystów z całego świata poszukujących nieoczywistych dźwięków w gitarach. Ceny biletów zaczynają się od 35 zł. Zapowiadamy pięć koncertów - cały program można znaleźć w Kalendarzu Imprez.
 • 21 November 2019
  Planszówki, Peja i koncerty. Planuj tydzień
  W nadchodzącym tygodniu do Gdańska zawita świąteczna atmosfera. Stanie się tak za sprawą Jarmarku Bożonarodzeniowego. Miłośnicy gier planszowych i dobrej zabawy spotkają się na tematycznych targach. Do tego dużo koncertów i kilka ciekawych spotkań. Druga połowa listopada okazuje się być bardzo intensywna.
 • 21 November 2019
  Muzyka Zimmera wybrzmiała w Ergo Arenie
  Najpiękniejsze utwory Hansa Zimmera wybrzmiały w Ergo Arenie. Hala widowiskowo-sportowa zapełniła się po brzegi, a zgromadzeni goście kilkukrotnie odwdzięczyli się za tę muzyczną ucztę owacjami na stojąco. I chociaż sam maestro do Trójmiasta nie przyjechał, przez cały koncert, za sprawą nagranych wcześniej filmów, czuć było jego obecność.
 • 20 November 2019
  Niepokojący debiut Mùlk
  Jest rodzaj pewności siebie, który graniczy z bezczelnością. Zwłaszcza w przypadku artystów jest to wyłącznie na plus - szczególnie wtedy, kiedy jest to poparte konkretami. Taką pewność ma trójmiejski zespół Mùlk, który właśnie wydał album "I". Na pewno to jeden z najlepszych i najciekawszych debiutów tego roku. O jego tworzeniu i tym, że formacja […]
 • 19 November 2019
  Poznaj świat, nie wyjeżdżając z Trójmiasta
  Koniec listopada obfituje w spotkania z podróżnikami i turystami, którzy opowiedzą o swoich przygodach i wrażeniach podczas wojaży w Azji, Afryce czy Ameryce Północnej.
 • 19 November 2019
  Trójmiejskie motywy w filmie o II RP
  "Niepospolita" to krótkometrażowy film, którego akcja dzieje się w historycznych realiach II Rzeczpospolitej. Opowiada o pisarzu Tadeuszu Dołędze-Mostowiczu, który otrzymuje od swojego wydawcy zadanie nakręcenia reportażu o najbardziej wpływowych Polakach. W swojej podróży dociera m.in. do Gdyni, gdzie spotyka się z Eugeniuszem Kwiatkowskim.
 • 19 November 2019
  Rekordowy Jarmark Bożonarodzeniowy
  Zacznie się w najbliższą sobotę i potrwa do 1 stycznia, czyli przez rekordowe pięć i pół tygodnia - taki będzie tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku. Do tego "Mikołaje na motocyklach", gdańska wigilia, sylwester w sześciu dzielnicach bez pokazów pirotechnicznych - to kolejne atrakcje zaplanowane w ramach akcji "Odpalamy Święta 2019 […]
©2013 Perfekt Apartament. All rights reserved.
Design: